Perşembe, Aralık 15, 2005

İşin Gereği Network ve BusinessWeek !


İcinizde mutlaka farkedenler olmustur. Boyner Grubu markalarindan olan Network magazalarinin vitrinlerinde son zamanlarda “BusinessWeek –Network, İşin Gereği” ibaresi var.

Dunyanin en buyuk ekonomi dergilerinden olan ve gectigimiz aydan itibaren ulkemizde de yayinlanmaya baslayan BusinessWeek reklami icin farkli bir mecra secmis . Dergilerde sirketlerin reklamlarini gormeye alisigiz ama bu defa bir firmanin vitrininde bir derginin reklami yapiliyor.

Bana gore cok yaratici bir uygulama olmus. Hedef kitlesi is dunyasi olan 2 prestijli markanin buluşmasi her iki markanin imaji icin de olumlu…Bu yaratici uygulamalarindan ve cesaretlerinden dolayi Boyner Grubunu tebrik ederim.

5 Comments:

Anonymous Ejderha Zamanı said...

İyi fikir. Kaliteli elbise giyerim o zaman bu kaliteli dergiyi de okumalıyım alt mesjı ile iyi düşünülmüş bir reklam.

8:51 ÖÖ, Aralık 16, 2005  
Anonymous ozgur alaz said...

Farklı sektorlerden aynı yaşamtarzına hizmet eden markaların isbirligi. Guzel ornek. Bunu gormemistim ama Hemen yarın kendim gidip bakacagim.

5:00 ÖS, Aralık 18, 2005  
Anonymous markapr said...

aynı hedef kitleye seslenenen ürünlerin bu tür farklı bir pazarlama tarzıyla dayanışma içerisine girmesi gerçekten hoş.. başarılar

10:09 ÖÖ, Ocak 30, 2007  
Anonymous Adsız said...

Excellent, love it! Root geraniums cuttings Free+online+fire+alarm+training http://www.allergyrelief2.info/Waukegan-divorce-attorneys.html Broadway express moving company doctor office toys toy soilders mp3

4:23 ÖÖ, Şubat 05, 2007  
Anonymous Adsız said...

Wonderful and informative web site. I used information from that site its great. » » »

12:40 ÖÖ, Şubat 15, 2007  

Yorum Gönder

<< Home